Print

Yetkili Servis


500m² kapalı alan içerisinde Müşteri hizmetleri, Resepsiyon, Kargo, Onarım Laboratuvarı, Kalite Kontrol Laboratuvarı ve Depo birimleri ile hizmet veriyoruz.

Kurum içi ve uluslararası kalite standartlarımızla servisimize gelen her ürünü aynı kalite ve titizlikte onarımını yapıyoruz.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo hizmeti ile cihaz kabul ediyoruz. Garanti Harici gelen cihazların arıza tespitini de ücretsiz yapıyoruz. Fiyat onayı alınmamış cihazlar için arıza tespit ücreti talep etmiyoruz.

Garanti Harici onarımını yaptığımız tüm cihazlara marka/model standartlarına göre 6 ila 12 ay arası garanti veriyoruz. Belirtilen garanti süresi içerisinde değişimini yaptığımız parçanın arızalanması durumunda ücretsiz tekrar değiştiriyoruz.

Servisimizde onarım ve test laboratuvarlarının tamamı ESD ortamdır. Son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman, güncel teknoloji ile paralel sürekli eğitim sistemi ile yeterlilik sertifikalarına sahip teknisyenlerimizle çalışıyoruz.

Daha iyisini hayal ediyoruz. Bunun için çalışıyoruz ve sizleri dinliyoruz. Bizim için çok önemli olan görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.